Duyuruyu Kapat
Forumda moderatör alımı olacaktır. Başvuruları buradan yapabilirsiniz.

2018 Etherum Yılı Mı Olacak ?

'Ethereum Haberleri' forumunda Webber tarafından 3 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. Webber

  Webber Teknoloji Yazarı Editör

  58
  63
  18
  Katılım:
  27 Aralık 2017
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Tekirdağ
  PM:
  Özel Mesaj


  2018 ETHERUM YILI MI OLACAK ?

  2018 yılına girerken Etherum rekorunu kırarak 900 dolara ulaştı. Yatırımcısının yüzünü güldüren Etherum, toplam değerini 85 milyar dolara çıkardı. Çıktığı günden itibaren 1000 kat değer artışı yaşayan Etherum’un 2018’e güzel bir başlangıç yapması akıla “2018 Etherum Yılı Mı Olacak ?” sorusunu getirmiyor değil.

  2016’dan bugüne 84 milyar dolar artış yakalayıp, geçtiğimiz aydan itibaren değerini ikiye katlayan Etherum büyük yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Kripto para piyasasında 3. sırada olan ve büyüyüşünü hızla sürdüren bu sanal para birimi eski yeri olan 2. sıraya yerleşebilecek mi hep beraber gözlemleyeceğiz. Ripple’ın hızlı çıkışı ve bankalarla yaptığı anlaşmalar sonucu yerini kaptıran ve bitcoin’in en büyük rakibi olarak görülen Etherum popülaritesini kaybetti denirken 2018’e büyük bir yükselişle girmesi göz doldurdu.

  [​IMG]

  Geçtiğimiz haftadan itibaren %14 civarında artış yakalayan Etherum dışındaki diğer kripto paralar da genel olarak yükseliş yakaladı. Kripto para yatırımcıları 2018’e güzel bir kazançla girmeyi başardı. Etherum yılın ilk saatlerinde 745 dolara kadar ulaşaral al –sat yapan kişilere büyük kazanç sağladı. Bu da Etherum’un sadece al –unut modeli değil anlık satışlarla da kar ettirebilen bir kripto para birimi olduğunu gösterdi. Etherum’un bu yükselişiyle beraber ticaret hacminin aniden 12 milyar dolar artması kripto para piyasasının toplam hacminin 650 milyar dolar olması bu alana olan ilginin ne kadar arttığının da bir göstergesi.

  Birkaç gün önce Twitter’dan açıklama yapan Etherum’un kurucusu Vitalik Buterin, insanların blockchain teknolojisinin sadece kolay yoldan para kazanmak olarak düşünmesinin yanlış olduğunu, kripto paraların insanlığa fayda amaçlı kullanılacağını açıklayan Bulerin kripto para piyasasının doğru yönde ilerlemediğini enerji kaynaklarının boşa kullanıldığını belirtti. Sadece kazanç sağlamak amaçlı piyasaya yeni coinler sokarak belirli bir süre sonra piyasadan çekilerek insanları dolandıran kişilere ders niteliğinde bir açıklama yapan Buterin, kripto para piyasasının olgunlaşmaması durumunda bu işi bırakacağını açıkladı.

  Etherum’un 1 yıldaki muazzam yükselişinin hep birlikte izlediğimiz gibi 2018 yılında da güzel bir şekilde yükseleceğini ve yatırımcılarını sevindireceğini düşünüyor ve Etherum yatırımı yapacak kişilere iyi kazançlar diliyoruz.
   
  okutan bunu beğendi.


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş