Duyuruyu Kapat
Forumda moderatör alımı olacaktır. Başvuruları buradan yapabilirsiniz.

2018'de Değerlenmesi Beklenen Altcoinler

'Diğer Alt Coinler' forumunda Webber tarafından 15 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. Webber

  Webber Teknoloji Yazarı Editör

  58
  63
  18
  Katılım:
  27 Aralık 2017
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Tekirdağ
  PM:
  Özel Mesaj


  Kripto para piyasasına yeni altcoinler katılmaya devam ediyor. Kripto para yatırımcılarının artması ve bazı coinlerin dudak uçuklatan fiyatları yeni coin ihtiyacına sebep oluyor. Bazı sanal para birimleri piyasaya tutunamadan kısa sürede kaybolabiliyorken bazıları da güzel yükseliş yakalayarak büyük kripto para birimlerine alternatif olabiliyor. Bu yazımızda son zamanlarda iyi bir artış yakalayan ve 2018’de yükselme kapasitesi olan bazı altcoinlerden bahsedeceğiz.

  [​IMG]
  TRON: 6 Ocak tarihinde kurucusunun attığı tweetlerden sonra 2 günde % 300’lük bir artış yakalayan TRON, Çin’den destek alabileceği haberinden sonra işlem hacmi büyüyen TRON şu an kripto para piyasasında en popüler para birimlerinden biri haline geldi. 15 Ocak tarihinde 0.07$ değeri olan TRON’un iyi bir yatırım aracı olduğunu düşünüyor, 2018’de yatırımcılarına güzel bir kazanç getireceğini düşünüyorum.

  [​IMG]
  Monero: TRON gibi son 1 ayda popülaritesi artan bir kripto para olan Monero’nun özelliği şu anda izlenmesi en zor olan kripto para olması. Geçtiğimiz günlerde Kuzey Kore’de bulunan bir şirket Güney Kore’deki bir şirketin sunucularını kullanarak mining yapıp Monero çıkarmıştı. Kripto para birimi olarak Monero’nun seçilme nedeni yukarıda bahsettiğimiz özellikti. Güvenlik, kişisellik ve gizliliğin amaç alındığı Monero’nun grafiği yükselişte. Popülerliğinin artmasıyla beraber daha yüksek rakamlara ulaşacağını düşündüğümüz Monero’nun 15 Ocak tarihinde 420,68 $ değeri bulunmakta.

  [​IMG]
  Bitcore: 2017 Nisan ayı civarlarında kurulup 3$-6$ arası bir fiyatla piyasaya giren Bitcore, coinmarketcap sıralamasında 95. sırada 2018’de olmasa bile daha ilerleyen tarihlerde güzel bir kazanç kaynağı olacağını düşündüğümüz Bitcore’nin 15 Ocak tarihinde değeri %29.31 yükselerek 32.93 $’a ulaştı. Gönderim hızıyla popülerleşmeyi hedefleyen Bitcore’un ilerleyen zamanlarda hedeflediği sıralamaya gelebileceğini düşünüyoruz.


  Altcoin almayı düşünen kişilerin bu kripto paraları takip etmelerini ve piyasa durumuna göre yatırım yapmasını tavsiye ederiz. Günlük haberler ve coinmarketcap verilerini takip etmeniz yatırım yapacağınız coini seçmenizde büyük oranda yardımcı olacaktır. Bol kazançlı yatırımlar dileriz.
   
  okutan bunu beğendi.


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş