Air Max Tasarımları

'Site Tanıtımı' forumunda kadircetin4921 tarafından 27 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

 1. kadircetin4921

  kadircetin4921 Üye

  39
  1
  8
  Katılım:
  16 Şubat 2019
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  grafiker
  Şehir:
  istanbul
  PM:
  Özel Mesaj


  Spor ayakkabı modasında en fazla tercih edilen ürünlerden biri air max olmaktadır. Bu ayakkabılar gerek kullanım rahatlığı gerekse tasarımları ile çok kaliteli ürünlerdir. Taban yapıları hem günlük kullanım hem de sporda kullanıma müsaittir. Tabanı yere iyi bir tutuş sağlar. Kauçuk taban hareket güvenliği bakımdan da etkili olmaktadır. Her adımın sağlam ve rahat bir şekilde atılmasını sağlar.

  Esnek tabana sahip olan air max modelleri, doğal bir şekilde hareket edebilme imkanı verir. Ayakkabının esnek taban teknolojisi ve yapısı, konforlu bir kullanım imkanı verir. Bu sayede sporda, günlük hayatta veya başka bir yerde rahatça kullanılabilmektedir.

  Nefes Alan Air Max

  Spor ayakkabı türünde olan ve nefes alabilmesi ile ayakların ferah olmasını sağlayan air max, bu özelliği ile uzun süreli kullanımda da konforunu devam ettirmektedir. File yüzeye sahip olan modeller, hava alabilmektedir. Pek çok renk ve tasarım seçeneği bulunan bu ayakkabı modellerine sahip olmak veya tasarımları incelemek için https://www.sneaksup.com.tr/nike-air-max adresini hızlı bir şekilde ziyaret edebilirsiniz.
   


Bu Sayfayı Paylaş