Avene Güneş Kremi

'Site Tanıtımı' forumunda kadircetin4921 tarafından 15 Mart 2019 tarihinde açılan konu

 1. kadircetin4921

  kadircetin4921 Üye

  39
  1
  8
  Katılım:
  16 Şubat 2019
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  grafiker
  Şehir:
  istanbul
  PM:
  Özel Mesaj


  Avene, Fransa’nın küçük bir kasabasıdır. Bu kasabayı tüm dünyada tanınır yapan şey ise, doğal bir kaynak suyunu barındırmasıdır. İlk olarak 1736 yılında Fransa’nın önde gelen soylularından birinin yakalandığı şiddetli kaşıntıya karşı, bu doğal kaynak suyu ile banyo yapması tavsiye edilmiştir. Bu kişinin doğal kaynak suyu ile yıkandıktan sonra rahatlayıp hızla iyileşmesi, kaynak suyunun bir anda ülke genelinde popüler olmasına yol açmıştır. O tarihlerden günümüze, yaklaşık olarak 260 yıldır bu kaynak suyu, cilt problemlerinde tedavi edici özellikleriyle kullanılmaktadır. Diğer Avene ürünlerinde olduğu gibi, Avene güneş kremi de bu doğal kaynak suyunu içermektedir.

  Avene Güneş Kremi Özellikleri

  Güneş ışınları tüm canlılar için hayati bir öneme sahiptir. Ancak uzun süre korunmaksızın güneş ışığına maruz kalınırsa çok ciddi sağlık problemleriyle karşılaşılır. Güneş ışınlarının; ciltte çabuk yaşlanma, cildi kurutma ve cilt lekeleri oluşturma gibi yan etkileri olduğu bilinmektedir. Ultraviyole ışınlarının gözler ve cilt için oldukça zararlı olduğu hatta cilt kanserine sebep olduğunu bilinmektedir. Güneşle temas halinde cildi ve gözü koruyan ürünler kullanılması çok önemlidir. Avene güneş kremi, cildi güneşten gelen zararlı etkilere karşı korur ve içeriğindeki termal suyun iyileştirici etkisiyle cildi onarıp, canlandırmaktadır. Kuru, yağlı veya karma ciltler için özel olarak üretilmiş çeşitleriyle bu etkilere sahiptir.

  Avene Güneş Kremi Etkileri

  İçeriğinde bulunan termal su katkılı özel formülü sayesinde ciltte uzun süreli bir koruma etkisi vardır. Termal su; cildin kaybettiği suyu, mineralleri ve nemi geri kazandırıp cildi sakinleştirmektedir. Cilde zarar veren dış etkenlere karşı, tedavi edici yönüyle cildin yenilenmesine katkı sağlar. Geniş ürün ailesi içerisinde çocuklar için de ürünleri bulunan Avene; parfüm, paraben veya silikon içermez. Bu sayede çocukların bu tür zararlı kimyasallardan etkilenmesini önler. Ciltte kolayca emilen Avene, suya dayanıklıdır. Kokusuz formülü, ciltte iz bırakmayıp, sık kullanımlar için oldukça uygundur. Aynı zamanda sürüldüğünde ciltte parlaklık ve hoş bir görüntü oluşmasını sağlar. Cildin nemini koruyarak, esnek ve yumuşak kalmasını sağlar. https://www.recete.com/avene/adresinde Avene güneş kremi çeşitlerini bulabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz tüm avene ürünlerini ödeme kolaylıkları ve kargo hizmeti ile temin edebilirsiniz.
   


Bu Sayfayı Paylaş