Bioderma Atoderm Serisi

'Site Tanıtımı' forumunda kadircetin4921 tarafından 27 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

 1. kadircetin4921

  kadircetin4921 Üye

  39
  1
  8
  Katılım:
  16 Şubat 2019
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  grafiker
  Şehir:
  istanbul
  PM:
  Özel Mesaj


  Atoderm serisi, Bioderma tarafından kuru, çok kuru ve yoğun cilt kuruluğuna sahip ciltler tipleri için özel olarak geliştirilmiş bir seridir.

  Kuru cilt tipine sahip ciltler, sağlıklı ciltlere kıyasla daha hassas ve narin olur. Cildin kendi nemini üretmediği durumlarda cilt bariyeri kırılganlaşarak, dış etkenlerin nüfuzuna açık hale gelir.

  Bioderma Sebium Foaming Yüz Temizleme Jeli

  Karma, yağlı ve akne eğilimli, akne eğilimliye eğilimli cilt tipleri için kullanılan temizleme jelidir. Sabun içermeyen doğal içeriği ile nazik formlu bir temizleyici jeldir. Cildin temizlenmesine, kir ve makyajdan arınmasına yardımcı olur. Ciltteki sebium salgısını kontrol altına alarak aşırı yağlanmanın önüne geçmeyi hedefler.

  Bioderma Hydrabio Serisi

  Bioderma Hydrabio, Bioderma Laboratuarları’nda geliştirilen, biyolojik patenti ile kuru çitler için özel olarak üretilen serisi sayesinde cildin nemlendirilmesine yardımcı olur. Gün içerisinde maruz kalınan hava kirliliği ya da sıcaklık değişiklikleri cilde zarar verebilir. Bu nedenle cilt, nemini kaybeder, gerginlik ve rahatsızlık hissine neden olarak parlaklığını yitirir. Kuru cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiş Hydrabio serisi birçok ürün içeriği ile cildin tazelenmesine yardımcı oluyor.

  Bioderma Hydrabio Tonique

  Kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiş tonik, makyajı temizlerken cildin dengelenmesine ve nemlenmesine destek olur. Cildin nemlendirilmesine ve rahatlamasına yardımcı olur. Tonik yapı olarak akışkan ve transparan bir dokuya sahiptir.

  Bioderma Hydrabio H2O

  Kuru cilt tipine sahip olanlar için özel olarak tasarlanmış Bioderma Hydrabio H2O, yüz ve göz makyajını nazikçe temizleyerek cildi nemlendirir. Gözenekleri tıkamaz. Bir pamuk parçası yardımı ile makyaj temizlendikten sonra nazikçe kurulamak yeterli oluyor.

  Bioderma Hydrabio Milky Cleanser

  Nemsiz ciltler için durulama gerektirmeyen makyaj temizleme sütüdür. Yüz ve göz makyajı temizlemede etkili bir sonuç çıkarır. Süt formunda olması sayesinde uzun süre nemlendirme etkisi bulunur. Bu sayede cildin rahatlamasında etkili rol oynar. Ciltte tazelik ve yumuşaklık hissi sağlanmasına yardımcı olur.

  Bioderma Hydrabio Gel-Cream

  Normalden karmaya dönük nemsiz ve hassas ciltler için Bioderma tarafından özel olarak üretilmiş bir üründür. Hafif dokulu nemlendirici bir bakım kremidir. Tek bir hamlede cildi derinlemesine nemlendirerek cildin eski parlaklığına yeniden kavuşmasına yardımcı olur. Böylelikle ciltteki ince çizgilerin görünümünde azalma oluşur. Jel formunda bir krem olması sebebi ile ferah ve kolay emilen bir dokuya sahiptir.

  Bioderma’nın aradığınız tüm ürünlerine https://www.recete.com/bioderma/ sitesinde bulabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
   


Bu Sayfayı Paylaş