Duyuruyu Kapat
Forumda moderatör alımı olacaktır. Başvuruları buradan yapabilirsiniz.

Bitcoin 2018'de dalgalanmalar yaşayacak

'BitCoin Haberleri' forumunda okutan tarafından 27 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

 1. okutan

  okutan Site Yetkilisi Admin

  44
  20
  8
  Katılım:
  19 Aralık 2017
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Webmaster
  Şehir:
  Bursa
  PM:
  Özel Mesaj


  Dünyayı yakından ilgilendiren Bitcoin fiyatları yine gündeme bomba gibi oturdu. Kripto paralar üzerine yatırım şirketi olan ve bu konu ile ilgili kitap yazan Julian Hosp, 2018 yılında Bitcoin fiyatlarının 60 bin dolara kadar çıkacağını ve sonrasında çok fazla düşüş yapacağını açıkladı.

  Kripto para girişimcisi olan Julian katılmış olduğu CNBC yayınında, Bitcoinin hızla yükseldiğini ve dahada yükseleceğini belirtti. Ama bu işin içerisinde birşeyler döndüğünü de vurguladı. Açıklamalar arasında en dikkat çeken sözlerinden birtanesi de '' Bitcoin fiyatının 2018 yılında 60 bin dolar sınırlarına kadar geleceğini düşünüyorum fakat aynı zamanda 5 bin dolara düşeceğini düşünüyorum'' buydu.

  Julian Hops'a göre mesele ilk olarak hangisnin gerçekleşeceğiydi. Şuan 15 bin dolar civarlarında olan Bitcoin'in yukarı çıkış yada çöküş yaşayacağına işaret etti.
  Aşırı dalgalanmalar öncesindede pek sık karşılaşılan bir durumdu fakat bitconin bu kadar yükseldiği hiç olmamıştı. Sürekli iniş çıkış yaşayan bitcoin pek çok hükümet ve finans yetkilileri tarafından yatırımcılar uyarıldı.

  Aralık ayı dönemine bakıldığı zaman aralıkayı ortasında bitcoin fiyatları 20 bin dolara çıktığı ve aynı gün içerisinde değerinin üçte biri fiyatına geri düşmüştü. Piyasadaki uzmanlar dalgalanmaları iyi karşılıyor. İnsanlar bitcoinin düşüşünü sürekli takip ediyor. Piyasası düşen bitcoine para yatırmak binevi bir eşyayı indirimli almak gibi onlara göre.

  Dönem Dönem piyasası aniden düşsede uzun vadede düşüş grafiğinin yukarıya tekrar çıkacağını düşünmekte Julian Hops. Kriptopara yatırımcısı olan Hops, bu konu ile yakından ilgilenmekte ve sürekli konferanslar, toplantılar yapmaktadır.
   


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş