Duşakabin Fiyatlarında Merak Edilenler

'Site Tanıtımı' forumunda eraydus tarafından 17 Mart 2019 tarihinde açılan konu

 1. eraydus

  eraydus Acemi

  2
  0
  1
  Katılım:
  17 Mart 2019
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  duşakabin
  Şehir:
  Ankara
  Web Sitesi:
  PM:
  Özel Mesaj


  Banyonuz için güzel bir duşakabin mi almak istiyorsunuz? Güzel bir duşakabine sahip olmak herkesin istediği şeylerdendir. Günümüzde ise gerek mevcut kurlar gerekse ekonomik sıkıntılar nedeni ile duşakabin almak zorlaşmıştır. Sizler için duşakabin fiyatlarını inceledik ve en ucuz duşakabin fiyatları için araştırma yaptık.


  Duşakabin fiyatları fazlaca görecelidir ve her siteye girdiğinizde farklı farklı fiyatlarla karşılaşırsınız. Fiyatlara en çok etki eden parametreler ise tekneli/teknesiz olması veya duşakabinin yapı malzemesidir.


  Lüks ve şık bir şey arıyorsanız minimum 800-1200 lirayı gözden çıkarmalısınız. Fakat daha uygun halli bir şeyler bakıyorsanız fiyatlar farklı parametrelere göre 200-500 lira arasında değişiyor. 400 liranın altındaki duşakabinler genelde kalitesiz malzemeden ve özensiz bir biçimde yapılır. Vereceğiniz ücreti karşılaması için kalitesiz duşakabinleri tercih etmeyiniz.


  Teknesiz Duşakabin Fiyatları Daha Uygun!


  Tekneli duşakabinler, teknesiz duşakabinlere oranla çok daha pahalıdır ve kurulumu zahmetlidir. Tekneniz halihazırda var ise veya siz sadece duşakabin bakmak istiyorsanız tekneli duşakabinlere oranla çok daha az bütçe ayırmanız gerekeceği kesin. Bazen teknesiz duşakabinler tekneli duşakabinlere oranla çok daha şık ve çok daha kullanışlı olabilir.


  Sıkı bir araştırma yaptıktan sonra banyonuza en uygun duşakabini bulacaksınız. Teknesiz duşakabin fiyatları ise tekneli duşakabinlerde olduğu gibi farklı parametrelere bağlıdır. Çok ucuz duşakabinlere kaçıp başınıza daha büyük masraflar açabilirsiniz.


  Bu yüzden, orta seviye bir duşakabin ile uygun fiyata bu işi kapatabilirsiniz. Orta seviye teknesiz duşakabin fiyatları ise 400 - 700 TL arasında değişmekte.
  http://www.eraydus.com
   


Bu Sayfayı Paylaş