Duyuruyu Kapat
Forumda moderatör alımı olacaktır. Başvuruları buradan yapabilirsiniz.

Elon Musk: Babam Şeytanın Tekiydi. Her Kötülüğü Yapmıştır!

'Dünya Gündemi' forumunda Ersin tarafından 19 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Ersin

Ersin Editör

30
    25
    8
    Meslek:
    Editör
    PM:
    Özel Mesaj

2.jpg

Rolling Stones Dergisi’ne açıklamalarda bulunan Elon Musk, babasının ne kadar kötü ve acımasız biri olduğundan bahsetti. Musk, ‘’Babam, düşünebileceğiniz her türlü kötülüğü yapmış biridir’’ diye belirtti.

Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk, yaptığı açıklamalarda babası Errol Musk’ın çok korkunç bir kişi olduğunu, ‘’Rolling Stones Dergisine’’ yaptığı röportajda açıkladı. Musk, Güney Afrika’da ikamet eden ve işinde son derecede başarılı olan Errol Musk için; ‘’Babam, şeytanın üstünde detaylı bir şekilde çalışmış olduğu bir projedir. Düşünebileceğiniz her türlü kötülük onda mevcuttur. Samimiyetle söylüyorum, o kadar kötüdür ki yaptıklarını duysanız inanamazsınız.’’ dedi.

Model ve diyetisyen olan annesi içinde, kendisi ile ilgilenmediğini söyleyen Musk, ‘’Annem ve babam benimle ilgilenmedi. Beni kitaplar ve özelliklede ‘’Isaac Asimov’un’’ kitapları yetiştirdi.’’ İfadelerini kullandı.

Başarılı bir mühendis olan Errol Musk, inşaat ve madencilik piyasasında 30 yaşına gelmeden milyoner olmuştur. Oğlunun açıklamalar karşısında şoke olan babadan, oğluna yanıt vermesi gecikmedi. Yaşamı boyunca yapmış olduğu en büyük kötülüğün, evine hırsızlık amacı ile giren 6 silahlı kişiden, 3’ünü öldürmek olduğunu söyleyen Errol Musk, ‘’Fakat mahkeme bu olayda beni haklı buldu ve meşru müdafaadan beraat ettim. Elon’nun söyledikleri doğrudur. Ben ve 3 çocuğumuzun annesi Maye, yoğun iş temposu nedeniyle Elon ile doğru düzgün iletişim kuramadık. Ama Elon artık büyüdü ve bu şekilde şımarık bir çocuk gibi davranması gerekmiyor. İstediklerini alamadığı için bana şeytan diyebiliyor, çok yazık.’’ diye belirtti.

okutan bunu beğendi.

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş