Duyuruyu Kapat
Forumda moderatör alımı olacaktır. Başvuruları buradan yapabilirsiniz.

Harçlığını Yatırdı Milyoner Oldu

'Kripto Paralar Genel' forumunda Webber tarafından 9 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

 1. Webber

  Webber Teknoloji Yazarı Editör

  58
  63
  18
  Katılım:
  27 Aralık 2017
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Tekirdağ
  PM:
  Özel Mesaj


  Harçlığını Yatırdı Milyoner Oldu

  Henüz 15 yaşındayken birçok kripto para borsasına reşit olmadığı için üye bile olamazken yaptığı yatırımlarla milyoner olan genç kripto para dünyasında gündem oldu. Eddy Zillan isimli genç ilk defa 2015 yılında Etherum yatırımı ile başladığı kripto para ticareti sayesinde bugün sanal para milyonerlerinden biri oldu.

  [​IMG]

  Eddy Zillan, kripto para dünyasıyla ilk defa 2015 yılında tanıştı. İlk olarak 100 dolarlık Etherum yatırımıyla bu işe girdiğini ve hemen ertesi gün %10’luk kazanç sağladığını görünce kripto paranın ilerde yüksek rakamlara ulaşacağını düşündüğünü ve tüm parasını bu işe yatırdığını belirtti. Tenis dersi vererek para kazanan Zillan biriktirdiği 12 bin doların tamamını kripto para yatırımı yapmak için kullandı. İlk başladığı zamanlarda sınırlı kaynak sorunundan ve o zamanlar coinlerin yasadışı işler için kullanıldığından dolayı güven sıkıntısı yaşadığını belirten Zillan, kripto para piyasası büyüdükçe gündemi takip ederek günlük al – sat yöntemiyle para kazandığını belirtti. Günümüzde ise CryptoCurrency Financial isimli şirket kurarak kripto para danışmanlığı yapan genç, altyapısını oluşturduğu coinalert.ly ile günlük kripto para takibi ve al –sat tüyoları gibi hizmetler vermeyi planlıyor. Kripto para dünyasındaki kaynak yetersizliği olduğunu düşünen Zillan, coinalert ile bu sorunun aşılacağını belirtti. Instagram hesabından “Bir milyon dolar havalı değil, neyin havalı olduğunu biliyor musun? – Bir milyar dolar.” mesajını paylaşan Zillan, bu alanda çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

  Kripto para dünyasında zamanlama ve doğru girişimin iyi bir örneği olan bu başarı hikayesi, sanal paranın önemli bir yatırım aracı olduğunun, mantıklı hareket etmenin ve güncel olayları takip etmenin 3 yıl içerisinde elinizdeki 12.000 $ ‘ın, katlanarak 1.000.000 $’a ulaşabileceğini gösteriyor.
   
  sedat ve okutan bunu beğendi.


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş