Hürriyet Bumerang Nedir ?

'Webmaster Yardım' forumunda Webber tarafından 16 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

 1. Webber

  Webber Teknoloji Yazarı Editör

  12,915
  16
  18
  Katılım:
  27 Aralık 2017
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Tekirdağ
  PM:
  Özel Mesaj


  Hürriyet Bumerang Nedir?

  Hürriyet Bumerang, 2007 yılında kurulan website ve blog sahiplerini bir noktaya toplayan network hizmetidir. Sitenizin durumuna göre üç farklı üyelik tipinden birine üye olarak birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Üyeliğin ücretsiz olduğu bu network’e kolay bir şekilde üye olabilirsiniz.

  [​IMG]

  Blogunuz Bumerang uyumuna göre bronz, altın veya platin üyelik şekillerinden birine atanırsınız. Bronz üyelikte sitenize reklam alarak kazanç elde edemezsiniz. Bunun yanında Yazar Kafe’de yazı yayınlamanıza da izin verilmez. En düşük üyelik tipi olan Bronz üyelik genelde hiti olmayan, yeni açılmış sitelere verilir. Altın üyelik sahipleri reklam alabilir ve bu alandan para kazanabilir. Ancak bu üyelik tipi de Bronz üyeler gibi Yazar Kafe’de paylaşım yapamaz. En iyi üyelik tipi olan Platin üyeler hem reklam alarak kazanç elde edebilir hem de Yazar Kafe’de yazılarını yayınlayabilir.

  Hürriyet Bumerang sayesinde hem yüksek kalitede backlink elde edebilir, hem de ünlü markaların reklamlarıyla para kazanabilirsiniz. Bunun yanında bir network olduğu için diğer website sahipleriyle iş birliği yaparak karşılıklı reklam, karşılıklı yorum gibi etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

  Bir websiteye sahipseniz Hürriyet Bumerang’ın bu avantajlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Bronz üyelik bile alsanız üzülmeyin; çünkü ilerleyen günlerde tekrar başvuru yaparak üyelik tipinizi yükseltme şansına sahipsiniz. Platin üyelik seviyesine ulaşmanız için özgün yazılar yazmanız, içeriklerinizi sürekli güncel tutmanız, sosyal medya hesaplarınızı aktif bir şekilde kullanmanız, kullanıcıları yorum yapmaya teşvik etmeniz gerekiyor.
   
  okutan bunu beğendi.


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş