Duyuruyu Kapat
Forumda moderatör alımı olacaktır. Başvuruları buradan yapabilirsiniz.

Kıbrıs'ta Bitcoin Cash Merkezi Açılıyor

'Bitcoin Cash Haberleri' forumunda Webber tarafından 29 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

 1. Webber

  Webber Teknoloji Yazarı Editör

  58
  63
  18
  Katılım:
  27 Aralık 2017
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Tekirdağ
  PM:
  Özel Mesaj


  BİTCOİN CASH KIBRIS’TA MERKEZ AÇIYOR
  Bitcoin Unlimited ve Segregated Witness arasında çıkan tartışmalarla temelleri atılan BTC Cash çok kısa sürede yakaladığı başarıyla sıklıkla adını duyurmaya başladı. Etherum’la rekabet eden ve gittikçe daha değerli hale gelen Bitcoin Cash Kıbrıs’ta bir merkez açmaya hazırlanıyor.

  İlk madenciliği ViaBTC tarafından yapılan BCH 1.915 MB ve 6985 işlem büyüklüğünde olan BCH piyasaya ilk olarak BTC’e sahip olan kişilere sahip olduğu BTC değeri kadar hediye edilerek girdi. Bu çıkıştan sonra büyük bir hızla piyasaya giriş yaparak en büyük 3 kripto paradan biri olma ünvanını elde etti, birçok finans uzmanı BTC’yi geçeceğini öne sürüyor. 1 Ağustos’ta çıkarılmaya başlanan bu para Aralık ayında 3600 doları geçmiş bulunmakta.

  Bu sektörde şimdilik en hızlı çıkışı yaptığını söyleyebiliriz. Gelecek vadeden ve 2018 yılında büyük bir yükseliş göstereceği düşünülen bir para birimi olan BCH,Kıbrıs’ta bir genel merkez açmayı planlıyor. Bu merkezde insanlar kripto paralar hakkında bilgi alışverişi yapabilecek, serbest tartışmalara katılarak bilgi sahibi olabilecek ve finans uzmanlarıyla görüşme şansı elde edecek. Bitcoin’in günlük hayatta kullanılabilmesi için çalışma yapan Hello grubu bu projenin üstlenicisi olacak.

  Kıbrıs’ın konumu , bu işe elverişliliği yüksek olduğundan dolayı Kıbrıs’ın tercih edildiği düşünülüyor. Adada bulunan bu işe uygun, düşük maliyetli sunucular BCH yöneticilerinin işini bir hayli kolaylaştıracak gibi duruyor. Kıbrıs’taki insanların kripto paralara verdiği değer ve Lefkoşa Üniversitesinin verdiği akademik kripto para kurslarından sonra bu tabloyu görmek pek garip değil.

  Bitcoin Cash’in performans durumunun yüksekliği, hızlı çıkışları yatırımcıların ve kripto para severlerin gözünü doldurmaya devam ediyor. Yakında küresel anlamda ticaret yapılması için uygun hale getirilecek bir platform oluşturulacağı ve bunun için fon hazırlandığı belirtiliyor. Hızlı çıkışlarıyla yatırımcıların yüzünü güldüren Bitcoin Cash’in ne kadar daha yükseleceğini ve nasıl yatırımlarla karşımıza çıkacağını birlikte takip edip sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

  BİTCOİN CASH NASIL SATIN ALINIR ?

  Türk sitesi olarak en düşük komisyonla Binance’den satın alabilirsiniz. Büyük işlem kapasitesi ve kimlik onaysız işlem yapabilmesi nedeniyle tercih edilebilir bir seçenek.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Ocak 2018
  sedat bunu beğendi.


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş