Nermin Yusufi | Hipnoterapi, Bilinçaltı temizliği - Yaşam Koçu - İlişki Koçu

'Site Tanıtımı' forumunda nullsix tarafından 7 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

 1. nullsix

  nullsix Aktif Üye

  4,830
  6
  38
  Katılım:
  1 Mayıs 2018
  Cinsiyet:
  Kadın
  Şehir:
  adana
  PM:
  Özel Mesaj


  Firma İsmi: Nermin YUSUFİ - Pozitif Platform Kişisel Gelişim Merkezi

  Site ismi: www.nerminyusufi.com

  Kuruluş yılı: 2018

  Çalışan Sayısı: Sigortalı 4 kişi

  Sektör: Kişisel Gelişim Merkezi

  Sahibi: Nermin YUSUFİ

  Firma adresi: Feneryolu Mahallesi, Bağdat Cd. No:105 D:5, 34724 Kadıköy/İstanbul

  Telefon numaraları: 0216 467 70 22 - 0532 481 09 25

  Anahtar sözcükler: Kadıköy Bilinçaltı temizliği - Kadıköy Yaşam Koçu - Kadıköy İlişki Koçu - Bağdat Caddesi Bilinçaltı temizliği - Bağdat Caddesi Yaşam Koçu - Bağdat Caddesi İlişki Koçu

  Açıklamalar: İstanbul doğumlu Nermin Yusufi Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Tasarım bölümünde tamamlamıştır. Okul yıllarının ardından kendi açtığı sanat evinde 10 sene eğitmenlik ve yöneticilik yapmıştır. Tasarımcılığını bir çok değişik alanda çalışmalar yaparak sürdürürken Kişisel gelişim alanında okuduğu bir çok kitabın etkisiyle bu konuda eğitimler almış ve kendi Kişisel Gelişim Merkezini (Pozitif Platform) açmıştır. Konusunda bir çok deneyimli hocanın da çalışmalarını sürdürdüğü merkezinde kendi bireysel seanslarını yapmaktadır.

  Aynı zamanda insanın içe yolculuğu ve koçluk soruları ile oluşturduğu bir kitap yazmıştır. 'Sana iyi gelecek' adlı kitabında herkesin bakış açılarını değiştirerek kendi potansiyellerini ortaya çıkarabileceği ve yaşamını rastgele değil kendi seçimleriyle oluşturabileceğini anlatıyor.

  Pozitif platform ( www.pozitifplatform.net yönetici ilişki koçu ve bilinçaltı temizliği konusunda çalışmalar yapmaktadır.

  Kaynak: Nerminyusufi.com - Pozitifplatform.net
   


Bu Sayfayı Paylaş