Duyuruyu Kapat
Forumda moderatör alımı olacaktır. Başvuruları buradan yapabilirsiniz.

Nevzat Aydın ve Mehmet Demirkol'dan Bitcoin Yorumu

'BitCoin Haberleri' forumunda Webber tarafından 31 Mart 2018 tarihinde açılan konu

 1. Webber

  Webber Teknoloji Yazarı Editör

  58
  63
  18
  Katılım:
  27 Aralık 2017
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Tekirdağ
  PM:
  Özel Mesaj


  Nevzat Aydın ve Mehmet Demirkol'dan Bitcoin Yorumu

  YemekSepeti'nin kurucu CEO'su Nevzat Aydın, YouTube'da her geçen gün kitlesini büyüten bir kanal olan Ciddiyetten Uzak'a konuk oldu. Programda kendine sorulan soruları yanıtlayan Nevzat Aydın, kişisel yaşamından,futboldan ve kripto paralardan bahsetti.

  [​IMG]


  Mehmet Demirkol'un kendisine yönelttiği Bitcoin sorusuna, Bitcoin'den çok anlamıyorum yanıtını veren Nevzat Aydın, durumun tamamen arz -talep ilişkisiyle ilgili olduğunu düşündüğünü belirtti. Mehmet Demirkol, şu anki sanal para dünyasını Lale Spekülasyonu'na benzetti. Nevzat Aydın, kripto paraların şu an illegal işlerde kullanıldığını belirtirken bunun yasal tarafa çekilmesinin önemini de vurguladı. Dünya'da kullanımı artar ve belirli bir kitlenin üstüne çıkarsa Bitcoin'in 1 milyon dolar seviyesini görebileceğini söyleyen Aydın, 5 sene içerisinde Bitcoin ya dibi görecek ya da 100-200 bin dolar seviyesine ulaşacak şeklinde söylemde bulundu. Kenarda köşede parası bulunanların kendisini üzmeyecek şekilde yatırım yapabilecekleri belirtilirken bu piyasanın sadece Bitcoin'le sınırlı olmadığının da altı çizildi.

  Başarılı bir girişimci olan Nevzat Aydın fikirlerini bu şekilde açıklarken, Mehmet Demirkol da çeşitli çıkarımlarda bulunarak kripto para dünyasından çok Blockchain teknolojisinin dikkatini çektiğini ve bu alanın yakında hayatımıza sıkça dahil olacağını belirtti.
   
  okutan bunu beğendi.


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş