Duyuruyu Kapat
Forumda moderatör alımı olacaktır. Başvuruları buradan yapabilirsiniz.

RİPPLE'IN 2017 PERFORMANSI

'Ripple Tartışma' forumunda Webber tarafından 6 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. Webber

  Webber Teknoloji Yazarı Editör

  58
  63
  18
  Katılım:
  27 Aralık 2017
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Tekirdağ
  PM:
  Özel Mesaj


  RİPPLE’IN 2017 PERFORMANSI

  2017’nin başında ve sonundaki performansına, fiyat artışına bakınca muhteşem bir ivme yakalamış olduğunu rahatlıkla görebileceğiniz Ripple bu yıl yatırımcısına en fazla kazanç sağlatan kripto para oldu. Güzel başarılar yakalayan ve kendi rekoruna yeni rekorlar ekleyerek, büyük şirketlerle anlaşmaya devam ederek büyüdükçe büyüyen XRP’nin performansını sizler için inceledik.

  Blockchain teknolojisi kullanarak gündelik hayatta kullanılmaya müsait olan aktarım hızı ve güvenlik konusunda büyük öneme sahip olan Ripple hak ettiği yere doğru yükselmeye devam ediyor. 2017 yılının ocak ayında yaklaşık 0.006 dolar değerinde olan XRP yılı 2.5 doların üstünde kapattı. %36018 değerlenmesiyle yatırımcılarına muhteşem derecede kazanç sağlatan Ripple’ın 25 dolara kadar çıkacağı da söylentiler arasında. Veri taşıma ve bulundurma sistemleri gibi sistemlerde kullanılmayı planlanan ve Blockchain alanında insanlığa en fazla faydası dokunacak kripto paralardan biri olacağı düşünülen Ripple, piyasaya bu amaçla girmişti fakat bunu gerçekleştirmekle kalmadı büyük bir değer artışı yaşayarak birçok kişinin yüzünü güldürdü. Gerçek zamanlı ödeme sistemleri ve bankalarla anlaşma sağlamasıyla beraber dijital dünyada değerini katlamayı sürdürdü ve 2017’de en yüksek değeri olan 2.85 dolara çıktı. Küresel ticaret ve 27 Trilyon para akışının gelecek yıllarda Ripple tarafından üstlenileceği belirtiliyor. Citibank ,JP Morgan, Bank of America gibi büyük bankalarla çalışan XRP’nin ülkemizde de Akbank’la ilişkisi olduğu söyleniyor. Ayrıca Ripple’ın kurucusu olan Larsen’in serveti 40 milyar dolara kadar yükseldi. Kişisel hesabında 5.19 milyar dolar Ripple bulunduran Larsen bu sayede 14 milyar dolar kazanç sağlamış oldu.
  [​IMG]

  Ripple 2017’de toplam market hacmi olarak 100 milyar doları geçti. Ayrıca yakaladığı bu yükseliş ile Etherum’u geride bırakarak 2. sıraya yerleşti. 2018’e bomba gibi giren Ripple’ın bu yılda büyüyeceği ve değerinde büyük artış olacağı düşünülüyor. 1 yılda bu denli yükselişini teknolojisine borçlu olduğu düşünülen kripto para altyapısını kullanarak sistemlerine entegre etmiş birçok finans firması bulunmakta. Hatta şimdiden Ripple teknolojisini kullanmaya başlayan firmalar da mevcut. 2018’in şimdiden hepimiz için kazançlı bir yıl olmasını diliyor ve Ripple’ın bu performansına baktığımızda daha fazla değer kazanacağını dolayısıyla yatırım yapılması gereken bir kripto para olduğunu düşünüyorum.
   
  okutan bunu beğendi.


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş