Duyuruyu Kapat
Forumda moderatör alımı olacaktır. Başvuruları buradan yapabilirsiniz.

Robinhood Kripto Paralardan Komisyon Almayacak

'Kripto Paralar Genel' forumunda Webber tarafından 25 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

 1. Webber

  Webber Teknoloji Yazarı Editör

  58
  63
  18
  Katılım:
  27 Aralık 2017
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Tekirdağ
  PM:
  Özel Mesaj


  Robinhood Kripto Paralardan Komisyon Almayacak

  Halk kahramanı Robin Hood’u bilmeyen pek fazla kişi yoktur. Bu isimden etkilenen bir grup, komisyonsuz kripto para fikrini ortaya atarak yeni bir girişime imza attı. Şu anda Amerika’da aktivitelerini başlatmış olan mobil uygulama küçük bir kitle bile edinmiş durumda.

  [​IMG]

  Robinhood, mobil uygulama üzerinden işleyen bir borsa uygulaması. Şu an sadece Amerika’nın Montana, California, Massachusetts, New Hampshire ve Missouri bölgelerinde aktif hale gelen uygulama sayesinde kullanıcılar herhangi bir komisyon ücreti ödemeden kripto para alıp satabilecek. Şimdilik sadece Ethereum ve Bitcoin için işlem yapılabiliyorken ilerleyen günlerde başta Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ripple, Monero, Bitcoin Gold olmak üzere toplam 16 kripto para birimi için işlem yapılabilecek. Hatta şimdiden bahsettiğimiz kripto para birimlerinin takibi yapılabiliyor. Bunun yanında Robinhood’un belirli bir kitleye ulaşması halinde kripto para tartışmalarının yapılabileceği ve yatırımcıların fikir alışverişinde bulunabileceği bir sosyal ağ projesi de mevcut.

  Yavaş yavaş kullanıcı kazanan ve global kripto para pazarında ismini duyuran Robinhood uygulaması gibi kâr amacı gütmeyen uygulamaların artmasını destekliyor, Türkiye’de de benzeri girişimler olmasını temenni ediyoruz.
   
  okutan ve sedat bunu beğendi.


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş