Duyuruyu Kapat
Forumda moderatör alımı olacaktır. Başvuruları buradan yapabilirsiniz.

Rockefeller Ailesi Kripto Para Dünyasına Giriyor

'Kripto Paralar Genel' forumunda Ersin tarafından 9 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

 1. Ersin

  Ersin Editör

  30
  25
  8
  Katılım:
  9 Mart 2018
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Editör
  Şehir:
  Konya
  PM:
  Özel Mesaj


  1.png

  Amerika’nın esaslı ailelerinden biri Rockefeller, kripto para dünyasına hamle yapmaya hazırlanıyor. Ailenin resmi yatırım kollarından olan Venrock şirketi, kripto paralara da artık yatırım yapmaya hazırlanıyor. Rockefeller ailesi, politik ve ticari konularda Amerika’nın önde gelen ailelerinden biridir. 1960 yılından bu yana bilim ve teknoloji konusunda çok büyük yatırımlar yapıyor. Apple ve Intel gibi teknoloji liderlerine yatırım yapan, risk sermaye şirketi 3 milyar doların üzerinde yatırım hacmi bulunuyor. Şirket, şimdilerde yeni hedef olarak kripto paralara yönlendi.


  Yatırım Ortaklığı


  Şirket ortağı David Pakman, Venrock’ın kripto para alanında hangi işlerle uğraşacağı konusunda bilgi verdi. Pakman, kripto para alanında çok tacir ve yatırım fonu olduğunu ve bu yüzden kendilerini bu alanı risk sermayesine uygun gördüklerini açıkladı. Kripto paralar tarafından desteklenen girişimlere ve kripto para ekonomisine yatırım yapmayı hedeflediklerini açıkladı. Bun dolayı da Coinfund şirketi ile ortaklık anlaşması yaptıklarını belirtti.


  Pakman, kripto para dünyasına uzun dönem olarak düşündüklerini ve bu konuda ki teknolojileri ilerletmek için çok çalışacaklarının vurgusunu yaptı. Ayrıca Pakman, piyasayı denetleyen kurum sayısının az olmasın dolayı memnun olduğunu söyledi. Çünkü denetleyenlerin sayısı çok olursa, yatırımcıların kazançlarının az olacağını düşünüyor. İnsanlar hangi projeden kazanç sağlayacaklarını ya da hangi projenin ilerleyeceğine karar veremedikleri için bu noktada Venrock insanlara yol gösteren adeta bir harita görevi görecek.
   


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş