ŞOK 10 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

'Aktüel Ürünleri' forumunda Aktüel Ürünler tarafından 20 Nisan 2019 tarihinde açılan konu 1. ŞOK aktüel bebek ürünlerini getirdi. Şok 10 Nisan 2019 aktüel ürünleri ile tüm ülkeye bahar geldi… Yeni indirimler ve kampanyalar ile sizlerle olacak olan Şok market yine çok konuşulacak indirimleri ile incelememize takılıyor. Bu haftanın muhteşem Şok indirimleri ve detaylı kampanyalarını aktaralım.

  Şok 10 Nisan 2019 aktüel ürün kataloglarında yer alan ürünlerde detaylara değinelim. Bu hafta beklenen pek çok ürün Şok takipçisi tarafından sevinçle karşılanıyor. Bebek ürünlerinin revaçta olduğu katalog sayfalarında çok özel fiyatlar ve inanılmaz kampanyalar var. Ayrıca bazı temizlik ve gıda ürünlerinde de çok özel fiyatlar Şok’ta… Şok’un 10 Nisan kataloğunda ne gibi fırsatlar ve hangi ürünlerde indirimler yer alıyor, tek tek bakıyoruz.

  Şok aktüel ile bu hafta bebeği olan pek çok Şok takipçisi mutlu… Gerekli olan pek çok ürün onlar için geliyor. Üstelik en çok sevdikleri markete, Şok’a… Piyasada ateş pahası olan bebek bezlerinin Şok’taki fiyatını görünce şaşıracaksınız… Ek olarak bebeğiniz için giyecekler, küvetler ve anne bebek çantası gibi ürünleri görünce de hemen almak isteyeceksiniz. Bu hafta oyuncaklar da sunan Şok tam anlamı ile bebekler için ve anneleri için özel bir indirim kataloğu oluşturmuş… Ayrıca bu temadan çıkarak Vestel Venus V5 akıllı telefonun da 10 Nisan kataloglarına eklemiş. Oldukça kaliteli sayfalar ile sizlerle olan Şok marketi inceleyen aktuel-urunler.com da mutlu… Bu haftanın özel kampanyalarında neler var ve hangi detaylar yer alıyor görelim.

  Şok 10 Nisan 2019 çarşamba aktüel ürünlerinde bebeğinizin ihtiyaçları Şok ucuz ürünler ve fiyatlar sizlerle olacak. 10 Nisan günü başlaması beklenen bu kampanyalar 16 Nisan akşamına da sizlerle oluyor. Bebek ürünlerinden akıllı telefona, gıda ve temizlik ürünlerinden bebek bezi ürünlerine kadar pek çok ürün iki dev sayfa ile Şok markette yer alacak. Tasarımı ile de ayrıca sevimli görünen bu katalogları sizler için detaylı incelemeye aldık. Bir http://aktuel-urunler.com klasiği olan detay inceleme sayfalarına yakından bakalım.  ŞOK 10 NİSAN 2019 | ŞOK Aktüel  .Galeri görsellerine tıklayarak daha net hallerini görebilirsiniz.

  [​IMG] [​IMG]

  Okumaya devam et...
   


Bu Sayfayı Paylaş