Duyuruyu Kapat
Forumda moderatör alımı olacaktır. Başvuruları buradan yapabilirsiniz.

Soros ve Rockefeller’ın Sanal Para Kararı

'Kripto Paralar Genel' forumunda Ersin tarafından 13 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

 1. Ersin

  Ersin Editör

  30
  25
  8
  Katılım:
  9 Mart 2018
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Editör
  Şehir:
  Konya
  PM:
  Özel Mesaj


  5.jpg

  Sanal para piyasası gelişmeye başladıkça, Rockefeller ve George Soros ailesi gibi eskinin ‘’kripto şüphecileri’’, gelişmekte olan varlık sınıfında yerini almaya başladı. Saros, Davos’ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda yaptığı konuşmasında Bitcoin’i, balon olarak tanımladı. Bu sözlere zıt olarak da Soros’un 26 milyar dolarlık aile ofisinin sanal para almayı düşündüğü açıklandı. Kripto para birimlerinin popüler ve geleceğinin parlak olmasından dolayı Rockefeller ailesinin girişim sermaye firması Venrock, Blockchain’e yatırım yapabilmek için Coinfund ile ortaklık kurdu.

  Qiibee’nin CEO’su Gabriele Giancola, Soros ve Rockefeller gibi kişilerin sanal para alanında yer almaları, küçük yatırımcılara güven sağlayacağını belirtiyor. Ayrıca Giancola, bu alanda onlar yapabilecek çok büyük paraların olduğunu düşünmeseler, ellerini kirletmezler diye vurguladı. John Frazer de bu oyuncuların kripto piyasasını uzun zamandır izlediklerini ve girebilmek için doğru zamanı beklediklerini belirtti. Soros gibi yüksek profilli yatırımcılar, sanal para piyasasına girdiklerinde, kripto dünyası kullanım ve değer açısından önemli bir dönüşüm yaşayacak şeklinde açıkladı.


  Mainframe’in CEO’su Mick Hagen, saygın ve akıllı kurumsal yatırımcılar artık kripto piyasasına girmek için iyi bir zamanda olduğumuzu düşünüyorlar diye açıkladı. Diğer taraftan Crowdvilla’nın CEO’su Darvin Kurniawan, sanal paraların taşımış olduğu yüksek potansiyelin göz ardı edilemeyeceğini belirtti. Soros gibi büyük oyuncuların, sanal para dünyasına girmesi bu toplulukta uzun süredir yer alanları haklı çıkartmaktadır.
  [​IMG]
   


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş