Duyuruyu Kapat
Forumda moderatör alımı olacaktır. Başvuruları buradan yapabilirsiniz.

Twitter Kripto Para Reklamlarını Yasakladı

'Kripto Paralar Genel' forumunda Webber tarafından 30 Mart 2018 tarihinde açılan konu

 1. Webber

  Webber Teknoloji Yazarı Editör

  58
  63
  18
  Katılım:
  27 Aralık 2017
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Tekirdağ
  PM:
  Özel Mesaj


  Twitter Kripto Para Reklamlarını Yasakladı

  Dünya'nın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, kripto para ile ilgili reklamları yasaklama kararı aldı.
  Alınan bu kararla önce Facebook ve Google'da yasaklanan kripto para reklamlarını artık Twitter'da da göremeyeceğiz.

  [​IMG]

  Facebook, kripto para reklamlarının artmasıyla beraber çok fazla dolandırıcılık ile ilgili şikayet almış, bu yüzden sanal para birimlerinin reklamının yapılmasını engellemişti. Twitter da aynı sebepten dolayı bu yaptırımı uygulamaya karar verdi. Bu uygulamayla beraber kripto para birimleri, ICO ve Tokenlerle ilgili reklamlar yasaklanacak. Twitter yöneticileri dolandırıcılıkla ilgili gelen soruları yanıtlamazken yalnızca belli başlı, kendini kanıtlamış kripto para borsalarının Twitter'a reklam verebileceği belirtildi. Bunun dışında Japonya'daki kripto para borsalarından yalnızca ulusal finansal düzenleyici kurumlarla çalışan kuruluşlar reklam verebilecek.

  Facebook, Google, Twitter gibi büyük siteler tarafından yasaklanan kripto para reklamlarının internet üzerindeki reklamların yaklaşık % 1'ini oluşturduğu düşünülürken bu uygulamayla dolandırıcılıkların önüne geçmek hedefleniyor.
   
  okutan bunu beğendi.


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Bu Sayfayı Paylaş